Podręczniki dla Wyrzynarki

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Wyrzynarki, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Na jakich materiałach mogę używać mojej wyrzynarki? Zweryfikowany

Dzięki wymiennym ostrzom, wyrzynarki można stosować na prawie wszystkich materiałach. Wyrzynarki są najczęściej używane do cięcia zakrętów i łuków.

To było pomocne (435) Czytaj więcej

Czy podczas korzystania z wyrzynarki muszę nosić okulary ochronne? Zweryfikowany

Tak. Podczas piłowania drobne cząstki mogą unosić się w górę. Kiedy uderzą w oko, mogą spowodować trwałe uszkodzenie oczu. Dlatego zawsze należy nosić okulary ochronne.

To było pomocne (209) Czytaj więcej

Czy mogę przechowywać elektronarzędzia w szopie lub garażu? Zweryfikowany

Ogólnie rzecz biorąc, elektronarzędzia można przechowywać w szopie lub garażu, nawet jeśli czasami tam zamarza. Jednak dla żywotności elektronarzędzia lepiej jest przechowywać je w suchym miejscu, bez większych wahań temperatury. W szopie lub garażu różnice temperatur mogą powodować kondensację, która może powodować rdzę. Ponadto narzędzia zasilane akumulatorami działają krócej i nie ładują się tak dobrze w bardzo niskich temperaturach. Aby mieć pewność, w jaki sposób elektronarzędzie powinno być przechowywane, zawsze dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi.

To było pomocne (57) Czytaj więcej

Czy muszę nosić ochronę słuchu podczas korzystania z wyrzynarki? Zweryfikowany

Tak, powinieneś. Chociaż ilość hałasu wytwarzanego przez wyrzynarkę może różnić się w zależności od marki i modelu, długotrwałe narażenie na głośny hałas może spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Dlatego dobrym pomysłem jest noszenie środków ochrony słuchu.

To było pomocne (34) Czytaj więcej