Wyniki dla Black and Decker Wiertarki udarowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Black and Decker Wiertarki udarowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest różnica między wiertarką udarową a młotem udarowo-obrotowym? Zweryfikowany
Wiertarki udarowe mogą być stosowane do wiercenia otworów w cegłach i murowanych ścianach. Do wiercenia otworów w betonowych ścianach potrzebny jest młot udarowo-obrotowy.

To było pomocne (90)
Czy podczas korzystania z wiertarki muszę nosić ochronę słuchu? Zweryfikowany
Tak, powinieneś. Chociaż poziom hałasu wytwarzanego przez wiertarkę może się różnić w zależności od marki i modelu, długotrwałe narażenie na głośny hałas może spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Dlatego dobrze jest nosić ochronniki słuchu.

To było pomocne (14)