Wyniki dla Bass Polska Szlifierki kątowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Bass Polska Szlifierki kątowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Do jakich materiałów można użyć szlifierki kątowej? Zweryfikowany
Szlifierki kątowe najlepiej nadają się do obróbki metalu lub kamienia. Wytwarzają dużo ciepła i dlatego nie są przystosowane do obróbki drewna lub tworzyw sztucznych.

To było pomocne (45)
Czy podczas korzystania ze szlifierki kątowej muszę nosić ochronniki słuchu? Zweryfikowany
Tak, powinieneś. Chociaż poziom hałasu wytwarzanego przez szlifierkę kątową może się różnić w zależności od marki i modelu, długotrwałe narażenie na głośny hałas może spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Dlatego dobrze jest nosić ochronniki słuchu.

To było pomocne (8)
Czy podczas korzystania ze szlifierki kątowej muszę nosić okulary ochronne? Zweryfikowany
Tak. Podczas mielenia mogą unosić się drobne cząstki. Kiedy uderzą w oko, mogą spowodować trwałe uszkodzenie oczu. Dlatego zawsze należy nosić okulary ochronne.

To było pomocne (4)