Wyniki dla Atika Maszyny do cięcia płytek

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Atika Maszyny do cięcia płytek, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest różnica między płytkami ceramicznymi a płytkami porcelanowymi? Zweryfikowany
Obie są wykonane z gliny, ale płytki porcelanowe mają większą gęstość. Dzięki temu płytki porcelanowe są mocniejsze i trwalsze, ale także trudniejsze do cięcia. Aby uzyskać taką samą wydajność, jak w przypadku płytek ceramicznych, potrzebujesz specjalistycznych narzędzi i umiejętności.

To było pomocne (0)
Czy ma znaczenie, którą stronę płytki przycinam? Zweryfikowany
Tak, bez względu na to, którą płytkę przycinasz, najlepiej ciąć przednią część płytki skierowaną do góry. Zapewni to gładkie wykończenie i zminimalizuje ryzyko odpryskiwania.

To było pomocne (0)
Jak mogę zapobiec odpryskiwaniu moich płytek podczas ich cięcia? Zweryfikowany
Możesz nałożyć taśmę maskującą na górę płytki przed cięciem, aby zmniejszyć odpryski.

To było pomocne (0)