Wyniki dla Beurer Suszarki do włosów

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Beurer Suszarki do włosów, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Co robi jonowa suszarka do włosów? Zweryfikowany
Wiele nowoczesnych suszarek do włosów ma funkcję jonową. Ta funkcja wykorzystuje jony ujemne, aby chronić włosy i zapobiegać ich elektryzowaniu się.

To było pomocne (92)
Jaka jest optymalna odległość między moimi włosami a suszarką? Zweryfikowany
Najlepiej używać suszarki w odległości około 20 centymetrów.

To było pomocne (33)
Czy po użyciu mogę owinąć przewód wokół urządzenia? Zweryfikowany
Lepiej tego nie robić, bo może to uszkodzić przewód. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest owinięcie przewodu tak, jak to było w momencie pakowania produktu.

To było pomocne (29)