Wyniki dla BaByliss Depilatory

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii BaByliss Depilatory, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak długo odrastają włosy? Zweryfikowany
Po zastosowaniu depilatora włosy zwykle odrastają po kilku tygodniach.

To było pomocne (0)
Czy mogę używać depilatora do każdej części ciała? Zweryfikowany
Ogólnie rzecz biorąc, depilatorów można używać na dowolnej części ciała, w tym na obszarach wrażliwych.

To było pomocne (0)
Czy można użyć depilatora również do dłuższych włosów? Zweryfikowany
Nie, kiedy depilator jest używany do dłuższych włosów, istnieje szansa, że ​​włosy pękną, a nie zostaną wyrywane przez cebulkę.

To było pomocne (0)
Jaka jest różnica między depilacją a woskiem? Zweryfikowany
Obie metody zasadniczo działają tak samo, ale depilacja jest ogólnie uważana za nieco bardziej bolesną. Stosowanie depilatora zwykle powoduje mniej skutków ubocznych.

To było pomocne (0)