Guzzanti GZ 615 Kuchenka ryżu

Poszukujesz instrukcji obsługi Guzzanti GZ 615 Kuchenka ryżu? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 4.98 MB)

advertisement

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Guzzanti GZ 615 Kuchenka ryżu i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Guzzanti?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy w ryżowarze można gotować ryż na mleku? Zweryfikowany
Nie, większość marek odradza stosowanie mleka. Mleko może zwiększyć swoją objętość i wypłynąć z ryżowaru przez otwory wentylacyjne.

To było pomocne (165)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Guzzanti.