Instrukcja FERM GRM1031 Myjka ciśnieniowa

Poszukujesz instrukcji obsługi FERM GRM1031 Myjka ciśnieniowa? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 4.63 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat FERM GRM1031 Myjka ciśnieniowa i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki FERM?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy można użyć myjki ciśnieniowej do mycia samochodu? Zweryfikowany
Tak, można. Należy trzymać myjkę ciśnieniową w odległości co najmniej 20 centymetrów od samochodu i nie przekraczać ciśnienia 110 bar.

To było pomocne (722)
Jak przechowywać myjkę ciśnieniową zimą? Zweryfikowany
Myjka ciśnieniowa to produkt z częściami, przez które przepływa woda. Zawsze opróżnij go całkowicie przed przechowywaniem, aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym przez mróz. Aby uniknąć uszkodzeń spowodowanych mrozem, najlepiej przechowywać myjkę ciśnieniową w miejscu chronionym przed mrozem.

To było pomocne (116)
Co oznacza PSI? Zweryfikowany
PSI oznacza funt na cal kwadratowy, wskazując wielkość ciśnienia. Im więcej PSI może dostarczyć myjka ciśnieniowa, tym mocniej może czyścić.

To było pomocne (111)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Ron de Jong 23-08-2021
Świetny produkt, ale zgubiłem butelkę środka czyszczącego, gdzie mogę go zamówić?

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
GAILLARD Thérèse 06-12-2021
Produkt jest dobry, ale chciałbym kupić rurkę, która służy do odblokowywania rur.. ​​proszę mi powiedzieć, gdzie mogę ją znaleźć lub zamówić. Serdecznie. pani Gaillard

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Instrukcja FERM GRM1031 Myjka ciśnieniowa