Instrukcja Edimax EW-7438RPn Wzmacniacz WiFi

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Edimax EW-7438RPn Wzmacniacz WiFi? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 2 pytania, 0 komentarzy i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

EW-7438RPn
Instrukcja szybkiej instalacji
06-2012 / v1.2
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.22 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Edimax EW-7438RPn Wzmacniacz WiFi i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Edimax EW-7438RPn Wzmacniacz WiFi?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Edimax EW-7438RPn Wzmacniacz WiFi. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Edimax EW-7438RPn Wzmacniacz WiFi. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Edimax. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Edimax EW-7438RPn Wzmacniacz WiFi w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Edimax
Model EW-7438RPn
Kategoria Wzmacniacze WiFi
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 1.22 MB

Wszystkie podręczniki dla Edimax Wzmacniacze WiFi
Więcej podręczników Wzmacniacze WiFi

Często zadawane pytania dotyczące Edimax EW-7438RPn Wzmacniacz WiFi

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest różnica między wzmacniaczem zasięgu a punktem dostępu? Zweryfikowany

Największą różnicą jest to, że punkt dostępu jest zwykle połączony z modemem lub routerem za pomocą kabla. Wzmacniacz zasięgu wzmacnia istniejący sygnał bezprzewodowy.

To było pomocne (213) Czytaj więcej

Czy mogę podłączyć wzmacniacz zasięgu do sygnału z innego wzmacniacza zasięgu? Zweryfikowany

Tak, jest to możliwe w przypadku większości modeli. Należy pamiętać, że jakość powtarzanego sygnału może być niższa niż w przypadku bezpośredniego połączenia z routerem.

To było pomocne (122) Czytaj więcej
Instrukcja Edimax EW-7438RPn Wzmacniacz WiFi