Wyniki dla Beurer Laktatory

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Beurer Laktatory, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy można używać laktatora z drugiej ręki? Zweryfikowany
Jeśli możliwe jest zdezynfekowanie części, przez które przepływa mleko, na przykład poprzez ich gotowanie, można bezpiecznie używać laktatora z drugiej ręki. W każdym innym przypadku nie jest to higieniczne i niewskazane.

To było pomocne (31)
Jak długo mogę przechowywać mleko matki? Zweryfikowany
To zależy od tego, gdzie je przechowujesz. W temperaturze pokojowej potrwa 5-10 godzin. W lodówce mleko może być świeże do 5 dni lub do 3 miesięcy w zamrażarce. W głębokiej zamrażarce mleko matki pozostanie świeże przez 3-6 miesięcy. Po podgrzaniu mleka można go używać do 1 godziny. Jeśli mleko ma kwaśny zapach, prawdopodobnie najlepiej go nie używać.

To było pomocne (3)
Jaka jest różnica między laktatorem z systemem otwartym i zamkniętym? Zweryfikowany
W przypadku laktatorów z systemem zamkniętym mleko nie styka się z mechanizmem i spływa bezpośrednio do zbiornika. W systemie otwartym mleko przepływa przez laktator, a następnie do zbiornika. Dlatego zamknięty system jest bardziej higieniczny i wymaga mniej czyszczenia.

To było pomocne (2)