BRIO Foteliki samochodowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii BRIO Foteliki samochodowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest najbezpieczniejsza lokalizacja fotelika samochodowego? Zweryfikowany
Częściowo zależy to od samochodu, ale ogólnie rzecz biorąc środek tylnego siedzenia jest najbezpieczniejszym miejscem. Tutaj dziecko jest tak daleko, jak to możliwe od boków, a więc najlepiej chronione w razie wypadku. Jest to jednak możliwe tylko w przypadku pełnego 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Jeśli dostępny jest tylko pas biodrowy, bezpieczniej jest użyć siedziska z tyłu okna.

To było pomocne (504)