Dreams Łóżka piętrowe 

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Dreams Łóżka piętrowe , dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Ile miejsca powinno być pomiędzy górną częścią materaca a sufitem nad łóżkiem piętrowym? Zweryfikowany
W celu zapewnienia odpowiedniej swobody ruchów najlepiej jest pozostawić co najmniej 75 centymetrów pomiędzy wierzchem górnego materaca a sufitem.

To było pomocne (47)
Jakiej pielęgnacji wymaga łóżko piętrowe? Zweryfikowany
Aby przedłużyć żywotność łóżka piętrowego i zagwarantować dziecku bezpieczeństwo, warto czasem sprawdzić śruby i w razie potrzeby je dokręcić.

To było pomocne (25)