Wyniki dla AEG Lampy

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii AEG Lampy, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy wszystkie diody LED można przyciemniać? Zweryfikowany
Nie, nie wszystkie diody LED można przyciemniać. Jest to wskazane na opakowaniu lub obudowie lampy.

To było pomocne (297)
Włożyłem nowe światło do mojej lampy, ale się nie włącza, dlaczego? Zweryfikowany
Niektóre lampy są przeznaczone do źródeł światła o określonej mocy. Gdy włożone jest źródło światła, które wymaga większej mocy niż może zapewnić lampa, światło może się nie włączyć. Jeśli lampa zapewnia znacznie większą moc niż źródło światła, które jest przeznaczone, źródło światła może się przepalić.

To było pomocne (175)
Dlaczego kolor światła jest ważny? Zweryfikowany
Istnieją dwa rodzaje światła: światło ciepłe i światło zimne. Światło zimne sprawia, że jesteśmy czujni i pobudzeni. Światło ciepłe ma działanie relaksujące. Ciepło światła mierzone jest w kelwinach i jest wskazane na opakowaniu samej lampy.

To było pomocne (133)
Co to jest lumen? Zweryfikowany
Lumen jest jednostką miary całkowitej ilości światła widzialnego emitowanego przez źródło.

To było pomocne (116)
Jakie są dostępne podstawy śrub? Zweryfikowany
Na całym świecie stosuje się wiele rodzajów gniazd, ale najczęściej używane są te oparte na śrubie Edison, oznaczonej literą E. W większości krajów standardowo stosowane są podstawy śrub E27 i E14. W Stanach Zjednoczonych standardem są podstawy E26, E17, E12 i E10.

To było pomocne (83)
O czym świadczy liczba watów w mojej lampie? Zweryfikowany
Wat jest jednostką miary zużycia energii elektrycznej. Lampy, które wytwarzają więcej światła, z zasady zużywają więcej watów, ale przy porównywaniu strumienia świetlnego należy zawsze kierować się liczbą lumenów.

To było pomocne (78)
Co to jest LED? Zweryfikowany
LED oznacza diodę elektroluminescencyjną. Światło jest emitowane poprzez poprowadzenie prądu przez półprzewodnik we właściwym kierunku.

To było pomocne (76)