Instrukcja - Dahle 30422 Niszczarka

Poszukujesz instrukcji obsługi Dahle 30422 Niszczarka? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 5.34 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

advertisement

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Dahle 30422 Niszczarka i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Dahle?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Dlaczego moja niszczarka do papieru zatrzymuje się po pewnym czasie? Zweryfikowany
Aby zapobiec przegrzaniu, niszczarki po pewnym czasie muszą ostygnąć. Czas, w którym urządzenie może działać, zanim będzie konieczne ostygnięcie, jest różny dla różnych marek i modeli.

To było pomocne (387)
Czy mogę użyć WD-40 do naoliwienia mojej niszczarki do papieru Dahle? Zweryfikowany
Nie, WD-40 to rodzaj oleju, który powoduje sklejanie się papieru i zacinanie maszyny. Używaj tylko smarów zalecanych przez Dahle do naoliwienia niszczarki papieru.

To było pomocne (18)
Jak często należy oliwić niszczarkę do papieru? Zweryfikowany
Przy sporadycznym użytkowaniu wystarczy smarowanie niszczarki papieru raz na dwa miesiące. Przy (bardzo) regularnym użytkowaniu możesz zauważyć, że urządzenie ma trudności z niszczeniem lub łatwo zacina się papier. To oznaki, że maszynę należy naoliwić.

To było pomocne (10)
Czy mogę podłączyć niszczarkę do papieru Dahle do listwy zasilającej lub przedłużacza? Zweryfikowany
Nie, niszczarkę do papieru Dahle należy podłączyć bezpośrednio do ściany. Podłączenie go do listwy zasilającej lub przedłużacza może spowodować uszkodzenie urządzenia i unieważnienie gwarancji.

To było pomocne (1)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Dahle.