Cybex Pallas 2-Fix Fotelik samochodowy

Poszukujesz instrukcji obsługi Cybex Pallas 2-Fix Fotelik samochodowy? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

pdf2htmlEX
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 4.49 MB)

advertisement

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Cybex Pallas 2-Fix Fotelik samochodowy i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Cybex?
Tak Nie
67%
33%
3 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest najbezpieczniejsza lokalizacja fotelika samochodowego? Zweryfikowany
Częściowo zależy to od samochodu, ale ogólnie rzecz biorąc środek tylnego siedzenia jest najbezpieczniejszym miejscem. Tutaj dziecko jest tak daleko, jak to możliwe od boków, a więc najlepiej chronione w razie wypadku. Jest to jednak możliwe tylko w przypadku pełnego 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Jeśli dostępny jest tylko pas biodrowy, bezpieczniej jest użyć siedziska z tyłu okna.

To było pomocne (487)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Cybex.