Instrukcja Cam 830 Cubo Wózek

Poszukujesz instrukcji obsługi Cam 830 Cubo Wózek? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.5 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Cam 830 Cubo Wózek i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Cam?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jakie są zalety i wady używania opon pneumatycznych w wózku? Zweryfikowany
Największą zaletą opon pneumatycznych w wózku jest to, że są one bardzo wygodne zarówno dla dziecka, jak i osoby pchającej wózek. Opony pneumatyczne zapewniają tłumienie na nierównych powierzchniach, takich jak las czy plaża. Wadą jest to, że opony pneumatyczne mogą się przebić.

To było pomocne (126)
Jakie są wady i zalety używania piankowych opon w wózku? Zweryfikowany
Największą zaletą piankowych opon w wózku jest to, że nie mogą się przebić. Opony piankowe zapewniają nieco mniejsze tłumienie niż opony pneumatyczne, ale są wygodniejsze niż buhaje pełne. Wiele nowoczesnych wózków wykorzystuje kombinację opon pełnych z przodu i piankowych z tyłu, dzięki czemu wózek jest zwrotny i wygodny.

To było pomocne (71)
Jakie są wady i zalety korzystania z pełnych opon w wózku? Zweryfikowany
Solidne opony sprawiają, że wózek jest bardzo zwrotny. Wadą jest to, że opony pełne zapewniają mniejsze tłumienie i dlatego są mniej wygodne niż opony pneumatyczne lub piankowe.

To było pomocne (71)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja Cam 830 Cubo Wózek