Instrukcja Bosch GSS 160-1 A Szlifierki oscylacyjne

Poszukujesz instrukcji obsługi Bosch GSS 160-1 A Szlifierki oscylacyjne? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 4.37 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Bosch GSS 160-1 A Szlifierki oscylacyjne i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Bosch GSS 160-1 A Szlifierki oscylacyjne?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Bosch GSS 160-1 A Szlifierki oscylacyjne. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Bosch. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Bosch GSS 160-1 A Szlifierki oscylacyjne w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Bosch
Model GSS 160-1 A
Kategoria Szlifierka oscylacyjna
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 4.37 MB

Wszystkie podręczniki dla Bosch Szlifierka oscylacyjna
Więcej podręczników Szlifierka oscylacyjna

Często zadawane pytania dotyczące Bosch GSS 160-1 A Szlifierki oscylacyjne

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Do jakich materiałów można użyć szlifierki obrotowej? Zweryfikowany
Szlifierki obrotowe są z reguły stosowane do drewna, materiałów drewnianych i powierzchni lakierowanych. Urządzenia te nie są przystosowane do obróbki metali i powierzchni z kamienia.

To było pomocne (37) Czytaj więcej
Czy podczas używania szlifierki muszę nosić okulary ochronne? Zweryfikowany
Tak. Podczas szlifowania drobne cząstki mogą unosić się w górę. Kiedy uderzą w oko, mogą spowodować trwałe uszkodzenie oczu. Dlatego zawsze należy nosić okulary ochronne.

To było pomocne (6) Czytaj więcej
Czy podczas korzystania ze szlifierki muszę nosić maskę przeciwpyłową? Zweryfikowany
Tak. Podczas szlifowania wydziela się pył, który może spowodować uszkodzenie dróg oddechowych. Niektóre powierzchnie mogą również uwalniać chemikalia, takie jak farba lub lakier podczas szlifowania. To także dobry powód do noszenia maski przeciwpyłowej.

To było pomocne (1) Czytaj więcej
Czy podczas korzystania ze szlifierki muszę nosić ochronniki słuchu? Zweryfikowany
Tak, powinieneś. Chociaż poziom hałasu wytwarzanego przez szlifierkę może się różnić w zależności od marki i modelu, długotrwałe narażenie na głośny hałas może spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Dlatego dobrze jest nosić ochronniki słuchu.

To było pomocne (1) Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Bosch GSS 160-1 A Szlifierki oscylacyjne. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Instrukcja Bosch GSS 160-1 A Szlifierki oscylacyjne