Instrukcja Bosch AdvancedImpact Drive 18 Wkrętarka

Poszukujesz instrukcji obsługi Bosch AdvancedImpact Drive 18 Wkrętarka? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 3.28 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Bosch AdvancedImpact Drive 18 Wkrętarka i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Bosch?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Ściągam łeb śruby podczas używania śrubokręta. Dlaczego? Zweryfikowany
Większość śrubokrętów można ustawić na mocniejsze lub bardziej miękkie wkręcanie. Jeśli głowica nadal się rozbiera, śrubokręt powinien być prawdopodobnie ustawiony w innym ustawieniu. Jeśli jest to urządzenie bezprzewodowe, zawsze upewnij się, że bateria jest naładowana, aby uzyskać optymalny efekt.

To było pomocne (6)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Bosch.