Instrukcja Bosch 18 V-LI Pilarka tarczowa

Poszukujesz instrukcji obsługi Bosch 18 V-LI Pilarka tarczowa? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 9.63 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Bosch 18 V-LI Pilarka tarczowa i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Bosch?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Ile milimetrów ma wystawać piła pod cięty materiał? Zweryfikowany
Najlepiej trzymać to na 3 mm lub więcej. Kiedy jest mniej, istnieje ryzyko, że materiał się rozpadnie lub doprowadzi do brzydkiego wyniku.

To było pomocne (39)
Czy podczas używania piły tarczowej muszę nosić ochronniki słuchu? Zweryfikowany
Tak, powinieneś. Chociaż poziom hałasu wytwarzanego przez piłę tarczową może się różnić w zależności od marki i modelu, długotrwałe narażenie na głośny hałas może spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Dlatego dobrze jest nosić ochronniki słuchu.

To było pomocne (7)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Bosch.