Bort BWS-1400N Szlifierka kątowa

Poszukujesz instrukcji obsługi Bort BWS-1400N Szlifierka kątowa? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

pdf2htmlEX
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 2.9 MB)

advertisement

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Bort BWS-1400N Szlifierka kątowa i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Bort?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Do jakich materiałów można użyć szlifierki kątowej? Zweryfikowany
Szlifierki kątowe najlepiej nadają się do obróbki metalu lub kamienia. Wytwarzają dużo ciepła i dlatego nie są przystosowane do obróbki drewna lub tworzyw sztucznych.

To było pomocne (21)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Bort.