Body Sculpture BB 810 72 Trampolina

Poszukujesz instrukcji obsługi Body Sculpture BB 810 72 Trampolina? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 2.05 MB)

advertisement

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Body Sculpture BB 810 72 Trampolina i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Body Sculpture?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy muszę zakotwiczyć moją trampolinę? Zweryfikowany
Trampoliny są ciężkie i nie odlecą szybko, ale nadal warto je zakotwiczyć na wypadek burzy.

To było pomocne (1)
Czy zimą mogę zostawić trampolinę na zewnątrz? Zweryfikowany
W okresie zimowym trampolinę można zostawić na zewnątrz. Skróci to jednak nieco jej żywotność, więc jeśli trampolina nie będzie używana zimą, najlepiej ją zdemontować i przechowywać w suchym miejscu.

To było pomocne (0)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Body Sculpture.