Instrukcja Black and Decker BXJB1000E Blender

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Black and Decker BXJB1000E Blender? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 2 pytania, 1 komentarz i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

FR ENDEITESPTNLPLELRUROBG
www.blackanddecker.eu
BXJB1000E
1000W
1
0
2
TURBO
PULSE
EASY CLEAN
CUPS
1500ml
1250
1000
750
500
CUPS
6
5
4
3
2
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.08 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Black and Decker BXJB1000E Blender i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Black and Decker BXJB1000E Blender?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Black and Decker BXJB1000E Blender. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Filardi Nicola 27-02-2021
Zły produkt

odpowiedz | To było pomocne (0) (Przetłumaczone przez Google)

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Black and Decker BXJB1000E Blender. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Black and Decker. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Black and Decker BXJB1000E Blender w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Black and Decker
Model BXJB1000E
Kategoria Blendery
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 1.08 MB

Wszystkie podręczniki dla Black and Decker Blendery
Więcej podręczników Blendery

Często zadawane pytania dotyczące Black and Decker BXJB1000E Blender

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy blender może również kruszyć lód? Zweryfikowany

Większość blenderów jest w stanie kruszyć lód. Zależy to od modelu i noża w blenderze. Zawsze sprawdzaj to dla swojego konkretnego modelu.

To było pomocne (198) Czytaj więcej

Jaka jest różnica między robotem kuchennym a blenderem? Zweryfikowany

Roboty kuchenne mogą zwykle przetwarzać żywność na kostki, plastry i inne kształty. Blendery nadają się szczególnie do mielenia i mieszania potraw.

To było pomocne (84) Czytaj więcej
Instrukcja Black and Decker BXJB1000E Blender

Produkty powiązane

Powiązane kategorie