Instrukcja Beurer AS 80 C Tracker aktywności

Poszukujesz instrukcji obsługi Beurer AS 80 C Tracker aktywności? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.85 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Beurer AS 80 C Tracker aktywności i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Beurer?
Tak Nie
0%
100%
1 głosuj

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Ile kroków jest zalecana dzienna porcja dla dorosłych? Zweryfikowany
Aby ćwiczyć wystarczająco dużo, konieczne jest wykonanie co najmniej 10.000 kroków dziennie. Dla osób powyżej 65 roku życia kwota ta wynosi 8.000 kroków.

To było pomocne (78)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Margreeth Ton 09-12-2020
Mój Beurer AS 80 pokazuje znacznie mniej kroków i odległości niż licznik kroków w telefonie. 13 kilometrów na moim telefonie i mojej dziewczynie to 10,5 km na Beurerze. To dość duża różnica. Czy mogę temu zaradzić?

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Instrukcja Beurer AS 80 C Tracker aktywności