Instrukcja BestMatic CFR-127977.2 Zamrażarka

Poszukujesz instrukcji obsługi BestMatic CFR-127977.2 Zamrażarka? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.05 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat BestMatic CFR-127977.2 Zamrażarka i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki BestMatic?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jeśli chcę, aby moja zamrażarka była chłodniejsza, czy powinienem wybrać wyższą czy niższą temperaturę? Zweryfikowany
W większości zamrażarek wyższe ustawienie oznacza, że ​​urządzenie ostygnie mocniej. Przy niższym ustawieniu urządzenie ostygnie wolniej, a temperatura w zamrażarce będzie wyższa.

To było pomocne (1406)
Co oznacza NoFrost? Zweryfikowany
W zamrażarkach z technologią NoFrost powietrze jest mniej wilgotne, dzięki czemu powstaje w niej mniej lodu.

To było pomocne (610)
Jak często powinienem rozmrażać zamrażarkę? Zweryfikowany
Aby zapewnić optymalne wykorzystanie zamrażarki, najlepiej rozmrażać ją raz na 3-6 miesięcy. Lód wewnątrz zamrażarki zmniejsza dostępną przestrzeń i zwiększa zużycie energii. Proces rozmrażania można przyspieszyć umieszczając gorącą wodę w szufladzie lub umieszczając miski z gorącą wodą w zamrażarce.

To było pomocne (609)
Czy mogę umieścić ciepłe jedzenie lub napoje w mojej zamrażarce? Zweryfikowany
Najlepiej nie. Temperatura w zamrażarce wzrośnie, co negatywnie wpłynie na pozostałe przedmioty przechowywane w środku.

To było pomocne (592)
Kupiłem nową zamrażarkę, czy mogę ją natychmiast włączyć? Zweryfikowany
Nie, zamrażarka musi stać w pozycji pionowej przez co najmniej 4 godziny, zanim będzie można ją włączyć. Dzieje się tak, ponieważ płyn chłodzący musi się osadzić.

To było pomocne (539)
Czy mogę zmienić kierunek otwierania drzwi mojej zamrażarki? Zweryfikowany
Tak, prawie wszystkie zamrażarki stojące oferują opcję umieszczenia drzwi po drugiej stronie. Jak to zrobić, można ogólnie znaleźć w instrukcji.

To było pomocne (454)
Po jakim czasie zamrażarka osiąga ustawioną temperaturę po jej włączeniu? Zweryfikowany
Zależy to od wielkości, wieku i modelu zamrażarki. Osiągnięcie przez zamrażarkę ustawionej temperatury może zająć od kilku do 24 godzin. Proces można przyspieszyć, umieszczając w zamrażarce towary, które nie psują się.

To było pomocne (422)
Co oznaczają gwiazdy na zamrażarce? Zweryfikowany
Gwiazdy wskazują zdolność zamrażania. 1 gwiazdka oznacza zdolność zamrażania do -6ºC. Dzięki temu zamrażarka nadaje się do produkcji kostek lodu lub przechowywania wcześniej zamrożonych towarów do dwóch tygodni. Nie można zamrażać świeżej żywności. 2 gwiazdki oznaczają zdolność do zamrażania do -12ºC. Dzięki temu zamrażarka nadaje się do przechowywania wcześniej zamrożonych towarów do dwóch miesięcy. Nie można zamrażać świeżej żywności. 3 gwiazdki oznaczają zdolność do zamrażania do -18ºC. To sprawia, że ​​zamrażarka jest odpowiednia

To było pomocne (408)
Ile miejsca powinienem zostawić między zamrażarką a ścianą? Zweryfikowany
Aby zapewnić dobrą wentylację, najlepiej zostawić co najmniej 5 cm wolnej przestrzeni po obu stronach iz tyłu zamrażarki.

To było pomocne (318)
Drzwiczki mojej zamrażarki nie zamykają się prawidłowo, dlaczego tak się dzieje? Zweryfikowany
Dwie najczęstsze przyczyny to brak wypoziomowania zamrażarki i uszkodzenie uszczelki drzwi lub resztki jedzenia. Upewnij się, że zamrażarka jest wypoziomowana i sprawdź uszczelkę drzwi. W razie potrzeby wymienić uszczelkę.

To było pomocne (262)
Co to jest R-410A? Zweryfikowany
R-410A to środek chłodzący stosowany w urządzeniach chłodzących do 0 ° C, takich jak lodówki i klimatyzatory. Zastępuje starsze środki chłodzące i nie niszczy warstwy ozonowej.

To było pomocne (132)
Na gumowych uszczelkach mojej zamrażarki jest pleśń, co mam zrobić? Zweryfikowany
Gumowe uszczelki w rzeczywistości nie znajdują się wewnątrz zamrażarki i dlatego są cieplejsze. Pozwala to bakteriom na rozwój i tworzenie się pleśni. Aby temu zapobiec, należy regularnie czyścić gumy.

To było pomocne (131)

Loading…

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja BestMatic CFR-127977.2 Zamrażarka