Wyniki dla SilverCrest Gramofony

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii SilverCrest Gramofony, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaki jest numer modelu mojego produktu SilverCrest? Zweryfikowany
Chociaż niektóre produkty SilverCrest mają alternatywny numer modelu, wszystkie mają numer IAN, za pomocą którego można zidentyfikować produkt.

To było pomocne (1383)
Kiedy powinienem wymienić igłę na moim talerzu obrotowym? Zweryfikowany
Zależy to od igły, ale generalnie igła wytrzyma 500-2000 godzin gry, w zależności od jakości igły. Kupując gramofon z drugiej ręki, zawsze profilaktycznie wymieniaj igłę. Brak wymiany igły na czas może doprowadzić do uszkodzenia zapisów.

To było pomocne (210)