Instrukcja Asist AB9P45-45DN Piła łańcuchowa

Poszukujesz instrukcji obsługi Asist AB9P45-45DN Piła łańcuchowa? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 4.25 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Asist AB9P45-45DN Piła łańcuchowa i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Asist?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jakie jest prawidłowe napięcie łańcucha w mojej pilarce? Zweryfikowany
Podczas ręcznego wyciągania łańcuchów powinien być w stanie unieść się nieco powyżej lub poniżej prowadnicy.

To było pomocne (486)
Czy podczas używania piły łańcuchowej muszę nosić okulary ochronne? Zweryfikowany
Tak. Podczas piłowania drobne cząstki mogą unosić się w górę. Kiedy uderzą w oko, mogą spowodować trwałe uszkodzenie oczu. Dlatego zawsze należy nosić okulary ochronne.

To było pomocne (41)
Czy muszę nosić ochronniki słuchu podczas używania piły łańcuchowej? Zweryfikowany
Tak, powinieneś. Chociaż poziom hałasu wytwarzanego przez piłę łańcuchową może się różnić w zależności od marki i modelu, długotrwałe narażenie na głośny hałas może spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Dlatego dobrze jest nosić ochronniki słuchu.

To było pomocne (39)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja Asist AB9P45-45DN Piła łańcuchowa