Instrukcja AL-KO KHS 3700 Łuparka do drewna

Poszukujesz instrukcji obsługi AL-KO KHS 3700 Łuparka do drewna? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 4.2 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat AL-KO KHS 3700 Łuparka do drewna i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki AL-KO?
Tak Nie
100%
0%
6 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Ile ton siły potrzebuje moja łuparka? Zweryfikowany
Do lekkiego użytku osobistego wystarczy zrobić własne drewno opałowe o sile 22 lub 27 ton. W przypadku ciężkiego użytku osobistego zaleca się użycie 25 ton. Do użytku przemysłowego zalecane jest 40 ton i więcej.

To było pomocne (83)
Czy łuparka do drewna wymaga ostrzenia? Zweryfikowany
Przy normalnym użytkowaniu do drewna nie ma potrzeby ostrzenia łuparki.

To było pomocne (56)
Jaka jest różnica między łuparką poziomą a pionową? Zweryfikowany
Poziome łuparki mają zwykle mniejszą moc i mogą obsługiwać tylko cieńsze kłody. Modele pionowe mogą przyjmować szersze kłody i mają większą moc.

To było pomocne (53)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja AL-KO KHS 3700 Łuparka do drewna