Wyniki dla BestMatic Zamrażarki

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii BestMatic Zamrażarki, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jeśli chcę, aby moja zamrażarka była chłodniejsza, czy powinienem wybrać wyższą czy niższą temperaturę? Zweryfikowany
W większości zamrażarek wyższe ustawienie oznacza, że ​​urządzenie ostygnie mocniej. Przy niższym ustawieniu urządzenie ostygnie wolniej, a temperatura w zamrażarce będzie wyższa.

To było pomocne (1774) Czytaj więcej
Jak często powinienem rozmrażać zamrażarkę? Zweryfikowany
Aby zapewnić optymalne wykorzystanie zamrażarki, najlepiej rozmrażać ją raz na 3-6 miesięcy. Lód wewnątrz zamrażarki zmniejsza dostępną przestrzeń i zwiększa zużycie energii. Proces rozmrażania można przyspieszyć umieszczając gorącą wodę w szufladzie lub umieszczając miski z gorącą wodą w zamrażarce.

To było pomocne (788) Czytaj więcej
Co oznacza NoFrost? Zweryfikowany
W zamrażarkach z technologią NoFrost powietrze jest mniej wilgotne, dzięki czemu powstaje w niej mniej lodu.

To było pomocne (728) Czytaj więcej
Kupiłem nową zamrażarkę, czy mogę ją natychmiast włączyć? Zweryfikowany
Nie, zamrażarka musi stać w pozycji pionowej przez co najmniej 4 godziny, zanim będzie można ją włączyć. Dzieje się tak, ponieważ płyn chłodzący musi się osadzić.

To było pomocne (636) Czytaj więcej
Czy mogę umieścić ciepłe jedzenie lub napoje w mojej zamrażarce? Zweryfikowany
Najlepiej nie. Temperatura w zamrażarce wzrośnie, co negatywnie wpłynie na pozostałe przedmioty przechowywane w środku.

To było pomocne (618) Czytaj więcej
Czy mogę zmienić kierunek otwierania drzwi mojej zamrażarki? Zweryfikowany
Tak, prawie wszystkie zamrażarki stojące oferują opcję umieszczenia drzwi po drugiej stronie. Jak to zrobić, można ogólnie znaleźć w instrukcji.

To było pomocne (564) Czytaj więcej
Po jakim czasie zamrażarka osiąga ustawioną temperaturę po jej włączeniu? Zweryfikowany
Zależy to od wielkości, wieku i modelu zamrażarki. Osiągnięcie przez zamrażarkę ustawionej temperatury może zająć od kilku do 24 godzin. Proces można przyspieszyć, umieszczając w zamrażarce towary, które nie psują się.

To było pomocne (557) Czytaj więcej
Co oznaczają gwiazdy na zamrażarce? Zweryfikowany
Gwiazdy wskazują zdolność zamrażania. 1 gwiazdka oznacza zdolność zamrażania do -6ºC. Dzięki temu zamrażarka nadaje się do produkcji kostek lodu lub przechowywania wcześniej zamrożonych towarów do dwóch tygodni. Nie można zamrażać świeżej żywności. 2 gwiazdki oznaczają zdolność do zamrażania do -12ºC. Dzięki temu zamrażarka nadaje się do przechowywania wcześniej zamrożonych towarów do dwóch miesięcy. Nie można zamrażać świeżej żywności. 3 gwiazdki oznaczają zdolność do zamrażania do -18ºC. To sprawia, że ​​zamrażarka jest odpowiednia

To było pomocne (557) Czytaj więcej
Ile miejsca powinienem zostawić między zamrażarką a ścianą? Zweryfikowany
Aby zapewnić dobrą wentylację, najlepiej zostawić co najmniej 5 cm wolnej przestrzeni po obu stronach iz tyłu zamrażarki.

To było pomocne (365) Czytaj więcej
Drzwiczki mojej zamrażarki nie zamykają się prawidłowo, dlaczego tak się dzieje? Zweryfikowany
Dwie najczęstsze przyczyny to brak wypoziomowania zamrażarki i uszkodzenie uszczelki drzwi lub resztki jedzenia. Upewnij się, że zamrażarka jest wypoziomowana i sprawdź uszczelkę drzwi. W razie potrzeby wymienić uszczelkę.

To było pomocne (317) Czytaj więcej
Na gumowych uszczelkach mojej zamrażarki jest pleśń, co mam zrobić? Zweryfikowany
Gumowe uszczelki w rzeczywistości nie znajdują się wewnątrz zamrażarki i dlatego są cieplejsze. Pozwala to bakteriom na rozwój i tworzenie się pleśni. Aby temu zapobiec, należy regularnie czyścić gumy.

To było pomocne (179) Czytaj więcej
Co to jest R-410A? Zweryfikowany
R-410A to środek chłodzący stosowany w urządzeniach chłodzących do 0 ° C, takich jak lodówki i klimatyzatory. Zastępuje starsze środki chłodzące i nie niszczy warstwy ozonowej.

To było pomocne (178) Czytaj więcej