Wyniki dla Anslut Osuszacze

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Anslut Osuszacze, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy mogę włączyć mój osuszacz natychmiast po zakupie? Zweryfikowany
Nie, podobnie jak lodówka lub zamrażarka, urządzenie powinno stać w pozycji pionowej przez co najmniej 2 godziny, ale najlepiej 24 godziny przed pierwszym włączeniem.

To było pomocne (491)
Jaka jest idealna wilgotność w pomieszczeniu mieszkalnym? Zweryfikowany
Idealna wilgotność w domu wynosi 40-60%. Przy wyższej lub niższej wilgotności bardziej prawdopodobne jest rozwinięcie się grzybów, bakterii i wirusów, co może powodować dyskomfort.

To było pomocne (302)
Jak mogę prawidłowo transportować mój osuszacz? Zweryfikowany
Osuszacze należy zawsze transportować w pozycji pionowej i dobrze zabezpieczone. Każdy inny sposób transportu może spowodować uszkodzenie urządzenia.

To było pomocne (286)