Wyniki dla Berdsen Okapy kuchenne

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Berdsen Okapy kuchenne, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka powinna być odległość między okapem a płytą kuchenną w mojej kuchni? Zweryfikowany
Może to trochę zależeć od marki, ale ogólnie okap kuchenny powinien być umieszczony co najmniej 65 centymetrów nad płytą gazową i co najmniej 50 centymetrów nad kuchenką elektryczną lub indukcyjną. Ma to na celu poprawę bezpieczeństwa pożarowego.

To było pomocne (1148)
Czy potrzebuję okapu z silnikiem czy bez? Zweryfikowany
Okapy z silnikiem przeznaczone są do wywiewu powietrza bezpośrednio na zewnątrz. Okap bez silnika przeznaczony jest do instalacji centralnej wentylacji. Nigdy nie podłączać okapu kuchennego z silnikiem do centralnego systemu wentylacji!

To było pomocne (543)