Wyniki dla AEG Kuchnie

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii AEG Kuchnie, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Dlaczego zapłon w mojej kuchence wydaje dźwięk kliknięcia? Zweryfikowany
Jeśli kuchenka była umyta za pomocą dużej ilości wody, pokrętła mogły się zmoczyć, aktywując zapłon. Daj im wyschnąć. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (878)
Z których garnków można korzystać na płycie indukcyjnej? Zweryfikowany
Zasadniczo wszystkie garnki magnetyczne mogą być używane na płycie indukcyjnej. Prawie wszystkie nowe garnki nadają się do indukcji.

To było pomocne (736)
Piekarnik w moim zasięgu nie nagrzewa się dostatecznie, co mam zrobić? Zweryfikowany
Termostat dba o to, aby piece nagrzały się do wyznaczonej temperatury. Prawdopodobnie termostat jest uszkodzony. Wymień go. W razie wątpliwości skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (661)
Mój asortyment ma wtyczkę, która nie pasuje do zwykłego gniazdka, co mam zrobić? Zweryfikowany
Wiele zakresów elektrycznych (zarówno ceramicznych, jak i indukcyjnych) ma inną wtyczkę. Dzieje się tak, ponieważ te urządzenia wymagają dużej mocy. Zlecić instalację urządzenia profesjonaliście.

To było pomocne (315)
Co to jest piroliza? Zweryfikowany
Niektóre piekarniki są wyposażone w funkcję pirolizy. Jest to system czyszczenia, który spala brud i tłuszcz w piekarniku przy użyciu bardzo wysokich temperatur. Po pirolizie cały brud zamieni się w popiół i można go łatwo usunąć. Jeśli piekarnik jest wyposażony w funkcję pirolizy, zaleca się używanie go 3 do 4 razy w roku, aby utrzymać go w czystości.

To było pomocne (239)
Czy mogę podłączyć zakres do przedłużacza? Zweryfikowany
Urządzenia wymagające dużej ilości energii, takie jak zasięg, nie mogą być podłączone do wszystkich przedłużaczy. Zobacz, jakie jest zużycie energii w zakresie, które jest wskazywane w watach, i sprawdź, czy przedłużacz sobie z tym poradzi. Istnieją przedłużacze z grubszymi kablami, które są przeznaczone do obsługi większych urządzeń.

To było pomocne (110)
Czy mogę przygotować kilka potraw jednocześnie, używając większej liczby tac do grillowania? Zweryfikowany
Technicznie jest to możliwe. Zależy to jednak od rodzaju potrawy, czy konieczne jest dostosowanie czasu przygotowania lub zamiana tac w połowie ich przygotowywania.

To było pomocne (109)
Kiedy używam piekarnika, często pozostaje jedzenie, które spada na dno, powodując dym. Jak mogę temu zapobiec? Zweryfikowany
Wiele piekarników jest wyposażonych zarówno w ruszt, jak i blachę do pieczenia. Gdy potrawa jest przygotowywana na ruszcie, blachę do pieczenia można umieścić na dnie, aby zapobiec spalaniu się resztek jedzenia i wydzielaniu dymu.

To było pomocne (109)