Wyniki dla Azura Frytkownice

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Azura Frytkownice, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak często należy zamieniać tłuszcz lub olej w mojej frytownicy? Zweryfikowany
Aby uzyskać optymalny wynik, zaleca się wymianę tłuszczu lub oleju co 8 sesji smażenia, jeśli robisz przekąski. Jeśli robisz frytki, tłuszcz lub olej można wymieniać co 12 smażonych potraw.

To było pomocne (911)
Czy mogę wyczyścić wnętrze mojej frytkownicy za pomocą szmatki? Zweryfikowany
Nie. Większość frytkownic ma specjalną warstwę, którą można uszkodzić za pomocą szmatki lub ściernego środka czyszczącego. Używaj tylko miękkiej strony czyścika lub mokrej ściereczki.

To było pomocne (338)
Jaka jest „strefa zimna” w mojej frytkownicy? Zweryfikowany
We frytownicach z zimną strefą część oleju znajduje się poniżej elementu grzejnego. Ta część oleju pozostaje zimniejsza niż górna część. Okruchy spłyną na dno i trafią do tej zimnej strefy, dzięki czemu olej dłużej pozostanie czysty.

To było pomocne (317)