AEG FT 4905 Termometr

Poszukujesz instrukcji obsługi AEG FT 4905 Termometr? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 2.8 MB)

advertisement

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat AEG FT 4905 Termometr i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki AEG?
Tak Nie
40%
60%
5 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Zmierzyłem swoją temperaturę, ale co właściwie jest uważane za "zdrową" temperaturę ciała? Zweryfikowany
Częściowo zależy to od części ciała, w której została pobrana temperatura. Za "zdrową" temperaturę można uważać: czoło od 35,8 do 37,6°C, ucho od 36 do 37,8°C, odbyt 36,3 do 37,8°C i usta od 36 do 37,4°C.

To było pomocne (692)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę AEG.