AEG ErgoMax Fixtec Wiertarka udarowa

Poszukujesz instrukcji obsługi AEG ErgoMax Fixtec Wiertarka udarowa? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.78 MB)

advertisement

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat AEG ErgoMax Fixtec Wiertarka udarowa i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki AEG?
Tak Nie
100%
0%
3 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest różnica między wiertarką udarową a młotem udarowo-obrotowym? Zweryfikowany
Wiertarki udarowe mogą być stosowane do wiercenia otworów w cegłach i murowanych ścianach. Do wiercenia otworów w betonowych ścianach potrzebny jest młot udarowo-obrotowy.

To było pomocne (42)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę AEG.