Instrukcja AEG-Electrolux L16820 Pralko-suszarka

Poszukujesz instrukcji obsługi AEG-Electrolux L16820 Pralko-suszarka? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.92 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat AEG-Electrolux L16820 Pralko-suszarka i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki AEG-Electrolux?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Moja pralko-suszarka hałasuje i / lub głośno wibruje, co mogę z tym zrobić? Zweryfikowany
Możliwe, że pralko-suszarka nie została wypoziomowana. Możesz to zrobić, regulując nóżki, aby były idealnie wypoziomowane. Problem może być również spowodowany włożeniem do maszyny zbyt dużej ilości ubrań. Jeśli to nie jest przyczyną Twojego problemu, skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (1250)
Moja pralko-suszarka pachnie, co mogę z tym zrobić? Zweryfikowany
Istnieją pralko-suszarki z funkcją samooczyszczania. Jeśli te funkcje nie są dostępne, można dodać 100 ml białego octu lub 100 g kryształków sody i zlecić pralko-suszarce uruchomienie programu 90 ℃.

To było pomocne (507)
Jaka jest różnica w użytkowaniu pralko-suszarki od oddzielnej pralki i suszarki? Zweryfikowany
Największą zaletą pralko-suszarki jest to, że zajmuje mniej miejsca. Jednak osobna suszarka będzie w stanie wysuszyć więcej niż pralko-suszarka. Pralko-suszarka również zużywa stosunkowo więcej energii i zajmuje więcej czasu.

To było pomocne (277)
Czy mogę podłączyć pralko-suszarkę do przedłużacza? Zweryfikowany
Urządzenia wymagające dużej mocy, takie jak pralko-suszarka, nie mogą być podłączone do wszystkich przedłużaczy. Sprawdź, jakie jest zużycie energii przez pralko-suszarkę, które jest wskazywane w watach, i sprawdź, czy przedłużacz sobie z tym poradzi. Istnieją przedłużacze z grubszymi kablami, które są przeznaczone do obsługi większych urządzeń.

To było pomocne (238)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja AEG-Electrolux L16820 Pralko-suszarka