Instrukcja AEG-Electrolux L16820 Pralko-suszarka

Poszukujesz instrukcji obsługi AEG-Electrolux L16820 Pralko-suszarka? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

LAVAMAT TURBO 16820
Pralko-suszarka
Mosó - Szárítógép
Instrukcja obslugi
Masználati Útmutató
PERFEKT IN FORM UND FUNKTION
copertina 132988580 24-08-2004 14:47 Pagina 1
60E
60
40 - 60 MIX
40
30
95
60
50
40
60
40
30
40
30
1600
900
650
40
AQUA ALARM 16820
1200
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.92 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat AEG-Electrolux L16820 Pralko-suszarka i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z AEG-Electrolux L16820 Pralko-suszarka?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi AEG-Electrolux L16820 Pralko-suszarka. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z AEG-Electrolux. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego AEG-Electrolux L16820 Pralko-suszarka w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka AEG-Electrolux
Model L16820
Kategoria Pralko-suzarki
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 0.92 MB

Wszystkie podręczniki dla AEG-Electrolux Pralko-suzarki
Więcej podręczników Pralko-suzarki

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Moja pralko-suszarka hałasuje i / lub głośno wibruje, co mogę z tym zrobić? Zweryfikowany

Możliwe, że pralko-suszarka nie została wypoziomowana. Możesz to zrobić, regulując nóżki, aby były idealnie wypoziomowane. Problem może być również spowodowany włożeniem do maszyny zbyt dużej ilości ubrań. Jeśli to nie jest przyczyną Twojego problemu, skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (1295) Czytaj więcej

Moja pralko-suszarka pachnie, co mogę z tym zrobić? Zweryfikowany

Istnieją pralko-suszarki z funkcją samooczyszczania. Jeśli te funkcje nie są dostępne, można dodać 100 ml białego octu lub 100 g kryształków sody i zlecić pralko-suszarce uruchomienie programu 90 ℃.

To było pomocne (582) Czytaj więcej

Jaka jest różnica w użytkowaniu pralko-suszarki od oddzielnej pralki i suszarki? Zweryfikowany

Największą zaletą pralko-suszarki jest to, że zajmuje mniej miejsca. Jednak osobna suszarka będzie w stanie wysuszyć więcej niż pralko-suszarka. Pralko-suszarka również zużywa stosunkowo więcej energii i zajmuje więcej czasu.

To było pomocne (337) Czytaj więcej

Czy mogę podłączyć pralko-suszarkę do przedłużacza? Zweryfikowany

Urządzenia wymagające dużej mocy, takie jak pralko-suszarka, nie mogą być podłączone do wszystkich przedłużaczy. Sprawdź, jakie jest zużycie energii przez pralko-suszarkę, które jest wskazywane w watach, i sprawdź, czy przedłużacz sobie z tym poradzi. Istnieją przedłużacze z grubszymi kablami, które są przeznaczone do obsługi większych urządzeń.

To było pomocne (275) Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat AEG-Electrolux L16820 Pralko-suszarka. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Instrukcja AEG-Electrolux L16820 Pralko-suszarka

Produkty powiązane

Powiązane kategorie