Instrukcja Accumed AW150f Ciśnieniomierz

Poszukujesz instrukcji obsługi Accumed AW150f Ciśnieniomierz? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.53 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Accumed AW150f Ciśnieniomierz i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Accumed?
Tak Nie
100%
0%
1 głosuj

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Zmierzyłem ciśnienie krwi za pomocą aparatu do mierzenia ciśnienia krwi, ale co to jest uznawane za "normalne" ciśnienie krwi? Zweryfikowany
Ogólnie ciśnienie skurczowe wynoszące 120 i ciśnienie rozkurczowe 80 jest uważane za prawidłowe lub zdrowe. Osoby w wieku 60 lat i starsze mogą mieć nieco wyższe ciśnienie krwi.

To było pomocne (960)
Co to jest skurczowe i rozkurczowe ciśnienie krwi? Zweryfikowany
Podczas pomiaru ciśnienia krwi wyświetlane są dwie wartości, ciśnienie skurczowe i rozkurczowe. Ciśnienie skurczowe to ciśnienie w żyłach, kiedy serce kurczy się, a ciśnienie rozkurczowe to ciśnienie w żyłach, wtedy serce się rozluźnia.

To było pomocne (217)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Accumed.